Chcete dostávat rady a tipy pro zefektivnění vašich kurzů angličtiny? 

Přihlaste se k odběru ;-)

BLOG PRO LEKTORY

Zapamatovat si nová slovíčka je jednou z největších výzev při učení jazyka. Existují ale skvělé způsoby, jak tento proces dětem ulehčit. Používání obrázkových karet je totiž skvělý způsob, který je mnohem efektivnější a dětem blízký.

Hudba je univerzální jazyk, který pomáhá hlavně dětem se svobodně vyjádřit a komunikovat se svým okolím. Je to úžasný nástroj, který má schopnost překonávat i mnohdy složité jazykové bariéry. Hudba dokáže děti potěšit, uklidnit nebo i rozesmát. A právě toho můžete využít při výuce angličtiny.

Kladete si dotaz, jak neztratit kontakt s rodiči a dětmi v průběhu léta, kdy výuka angličtiny většinou neprobíhá? Léto je dlouhá doba, kdy děti můžou kontakt s angličtinou ztratit úplně anebo se rozhodnout pro jiné kroužky. Jak to tedy udělat, aby se tak nestalo a v novém školním roce se k nám vrátily s nadšením a plné elánu? 😉

Výuka dětí má svá specifika, ostatně i jako výuka dospělých. Stejně jako je pro děti nepředstavitelné odsedět 90 minutovou lekci, je pro valnou většinu dospělých nepředstavitelné učit se angličtinu běháním po místnosti a hledáním slovíček :-)

Pokud chcete do své výuky přidat něco nového, tak pro vás máme opět nový tip. Tentokrát jde o hru s názvem Pirate and secret islands. Jde o jednoduchou a zábavnou hru, při které si děti efektivním způsobem rozšíří slovní zásobu.

Jsme rádi, že spolu s námi chcete rozvíjet jazykovou vybavenost dětí a zároveň jim pomoct, aby se v angličtině lépe orientovaly. Na této stránce budete postupně nacházet různé rady a tipy, jak ve výuce postupovat, aby byla co nejvíce efektivní, a přitom opravdu zajímavá.

Zdravíme všechny lektory a jsme rádi, že jste si nás opět otevřeli, abyste své znalosti posunuli zase o kousek dál. Dnes se povídáme na další způsob, jak zefektivnit vaši výuku, a to pomocí rekvizit.